Fotowoltaika i energia

Odnawialne źródła energii stają się coraz ważniejsze w naszym codziennym życiu. Mają one pozytywny wpływ na środowisko naturalne oraz mogą przynieść oszczędności na naszych rachunkach. Dodatkowo, istnieje wiele dotacji i programów wspierających wprowadzenie rozwiązań energooszczędnych do naszych domów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak uczynić swój dom energooszczędnym lub jakie są obecnie dostępne dofinansowania na termomodernizację domu, kliknij poniższy link.

Rozwiązania stworzone dla przemysłu

Za każdą butelką ulubionego napoju kryje się cały proces produkcji i kontroli. Pomiar CO2, testy momentu obrotowego, systemy nasycania, wykorzystanie wytrząsarek w laboratoriach - to wszystko jest częścią tego procesu. Nasza firma jest dystrybutorem oraz serwisantem tych rozwiązań, które zostały stworzone między innymi przez firmę Stainfurth czy Parker Hannifin.

Systemy stworzone dla górnictwa

Nasza przygoda rozpoczęła się od serwisowania istniejących systemów górniczych. Z czasem stworzyliśmy własne systemy, które usprawniają łączność, zapewniają identyfikację oraz lokalizację personelu i sprzętu w trudnych warunkach górniczych wyrobisk. Jesteśmy dumni z systemów, które stworzyliśmy i nadal rozwijamy, aby wspierać pracę dyżpozytora kopalni.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNEenergooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu!

Oszczędności i ekologia

Wraz z rosnącymi kosztami energii elektrycznej, warto zastanowić się nad alternatywnymi źródłami zasilania. Właśnie dlatego warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną. To proste, korzystne dla środowiska i opłacalne rozwiązanie, które pozwoli Ci znacznie obniżyć rachunki za prąd.

Nasi specjaliści zajmują się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz produkować własną energię elektryczną i korzystać z niej bezpośrednio w swoim domu. Korzystamy z modułów słonecznych z najwyższej półki producentów rankingu Tier 1, co gwarantuje ich niezawodność i wydajność.

Pomożemy Ci uzyskać dotację na instalacje

Chcesz zainstalować fotowoltaikę? Może planujesz wymianę starych okien czy pieca, ocieplenie domu? Szukasz dofinansowania, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie szkodzi, my wiemy – pomożemy Ci uzyskać dofinasowanie i przeprowadzimy całą inwestycję.

Nie szukaj instalatorów paneli PV, pieców CO czy okien – podpisz umowę z nami, załatwimy sprawę kompleksowo od audytu energetycznego po zgłoszenie instalacji.

Z naszą pomocą możesz uzyskać do 136 000 zł dofinansowania!

Szczegóły uzyskasz pod nr tel. +48 887 766 060

ROZWIĄZANIA I WSPARCIEpoprzez nasze systemy

Łącznośći rozwój
przemysłu

NASZA DZIAŁALNOŚĆw segmentach przemysłowych