Fotowoltaika i energia

Odnawialne źródła energii stają się coraz ważniejsze w naszym codziennym życiu. Mają one pozytywny wpływ na środowisko naturalne oraz mogą przynieść oszczędności na naszych rachunkach. Dodatkowo, istnieje wiele dotacji i programów wspierających wprowadzenie rozwiązań energooszczędnych do naszych domów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak uczynić swój dom energooszczędnym lub jakie są obecnie dostępne dofinansowania na termomodernizację domu, kliknij poniższy link.

Rozwiązania stworzone dla przemysłu

Za każdą butelką ulubionego napoju kryje się cały proces produkcji i kontroli. Pomiar CO2, testy momentu obrotowego, systemy nasycania, wykorzystanie wytrząsarek w laboratoriach - to wszystko jest częścią tego procesu. Nasza firma jest dystrybutorem oraz serwisantem tych rozwiązań, które zostały stworzone między innymi przez firmę Stainfurth czy Parker Hannifin.

Systemy stworzone dla górnictwa

Nasza przygoda rozpoczęła się od serwisowania istniejących systemów górniczych. Z czasem stworzyliśmy własne systemy, które usprawniają łączność, zapewniają identyfikację oraz lokalizację personelu i sprzętu w trudnych warunkach górniczych wyrobisk. Jesteśmy dumni z systemów, które stworzyliśmy i nadal rozwijamy, aby wspierać pracę dyżpozytora kopalni.

AKTUALNOŚCIrozwiązania godne zaufania

Nasze realizacje

Naszym celem jest rozwój zgodny z potrzebami naszych klientów, dlatego realizacje naszych Strumieni są spójne i dopracowane. Takie działania pozwalają zbudować komfort naszej pracy, a także spokój i zaufanie naszych klientów.

Oto kilka naszych najważniejszych realizacji z przełomu 2023/2024 roku:

Strumień czarny:

- Dostawa elementów i urządzeń do rozbudowy systemu podziemnej lokalizacji personelu ARGUS w kopalni ENEFIT w Estonii oraz podzespołów systemu MCA-1000 digi+ do kopalni TTK oraz AMASRA w Turcji.

- Finalizacja projektu zabudowy systemu podziemnej łączności radiowej i identyfikacji załogi na trasach turystycznych zabytkowego Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego w Pniewie.

- Dostawa identyfikatorów radiowych do lamp nahełmnych oraz rozbudowa całego systemu ARGUS w KWK Pniówek.

- Dostawa urządzeń do rozbudowy systemu identyfikacji załogi ARGUS dla kopalni TTK w Turcji.

Łącznośći rozwój
przemysłu

NASZA DZIAŁALNOŚĆw segmentach przemysłowych